Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK
meteotrek.ua

Нова метеостанція – METEOTREK SOIL MULTI

METEOTREK SOIL MULTI – нова метеостанція для багаторівневого вимірювання температури та вологості ґрунту. 

Наша компанія стала офіційним представником добре відомого у світі виробника професійних датчиків ґрунту Sentek.
METEOTREK SOIL MULTI – автономні метеостанції, здебільшого призначені для автоматизації, контролю та управління системами зрошення. Конструктивна особливість датчиків полягає у тому, що вони розміщені всередині суцільного корпусу таким чином, щоб здійснювати одночасні вимірювання стану ґрунту через кожні 10 сантиметрів. В залежності від потреб користувача та вирощуваної культури станція може комплектуватись датчиками 30, 60, 90 та 120 см, відповідно вимірюючи від 3 до 12 горизонтів під поверхнею землі.
Наразі триває фінальна стадія інтеграції датчиків у програмне забезпечення METEOTREK та встановлення коефіцієнтів для автоматичного калібрування датчиків відповідно до типу ґрунту у полі.
Опційно станції METEOTREK SOIL MULTI можуть бути обладнані датчиками опадів, температури та вологості повітря, швидкості та напрямку вітру. Стандартна комплектація передбачає безперервну роботу від вбудованої батареї впродовж 2 років. При підключенні додаткових датчиків рекомендується використання сонячної панелі як альтернативного джерела живлення та заряду акумулятора станції.
METEOTREK SOIL MULTI вже доступні до замовлення за акційною ціною – зі знижкою 10% на перші 50 комплектів!
Дізнатись актуальну вартість необхідної комплектації, рекомендації по встановленню та детальні технічні характеристики ви можете у наших менеджерів