У важкі часи ми точно знаємо, що міцне плече Польщі поруч, і на нього можна спертися.
Тому було б дивно, якби європейський шлях Meteotrek почався не у Польщі.
Ми почали роботу над цим проектом ще в кінці минулого року, та тільки зараз можемо офіційно повідомити, що наша перша метеостанція запрацювала у Польщі.
![](https://static.tildacdn.com/tild6139-3466-4430-b530-663764656434/palac_rektorski.jpg)
Спільно з Державним університетом сільського господарства у Варшаві (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, SGGW) ми розпочали проект, який, безумовно, зробить Meteotrek ще кращим та кориснішім, а науковців SGGW наблизить до проривних висновків, що базуються на аналізі великого масиву точних погодних даних.
![](https://static.tildacdn.com/tild3938-6163-4635-a439-303066303061/sggw-meteo.jpg)
SGGW - це найстаріший університет сільського господарства у Польщі та четвертий в Європі. Вже у 1816 році був заснований Агрономічний інститут, де навчали майбутніх економістів та управлінців, а також дітей землевласників. А сьогодні його двері відкриті для 18000 студентів, що здобувають знання за 38 різними напрямками.
Це, мабуть, стане традицією, адже наша сама перша метеостанція також була встановлена у виші (НУБіП, Київ), де вона стабільно працює до сих пір.
Ну що ж, Meteotrek, нехай тебе чекають успіх та визнання у великій європейській родині!