Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK
meteotrek.ua

Реліз METEOTREK 2.0

Те, над чим ми тяжко працювали останні місяці, нарешті стає доступним для використання. Ми прагнули, щоб перший реліз нової версії продукту не поступався попередній та мав нові корисні функції.
В оновленій версії METEOTREK 2.0 доступне:
 1. Самостійна реєстрація та додавання станцій у свій обліковий запис.
 2. Робота з полями. Відтепер усі метеодані прив’язані до поля, а не до метеостанції. В залежності від типу обладнання, яке у вас встановлене, поля автоматично прив’язуються до метеостанції – однієї, або декількох. Поля можуть бути створені вручну або імпортовані із KML-файлів. Таким чином вам буде значно простіше зрозуміти кількість та тип обладнання, яке вам необхідне.
 3. Робота з метеоданими. Як і раніше, вам доступні усі поточні та історичні метеодані з моменту встановлення станції. Проте ми зробили все, щоб пришвидшити завантаження даних за великі проміжки часу та зробити роботу з ними максимально комфортною. Усі дані за будь-який період експортуються в EXCEL для подальшої самостійної обробки.
 4. Прогноз погоди. Ми змінили джерело короткострокового прогнозу погоди на найближчі 5 днів та прив’язали його також до поля, а не до метеостанції. Це дозволяє отримати більш точні показники для планування технологічних операцій.
 5. Робота з культурами. До кожного поля може бути прив’язана поточна сільськогосподарська культура. Це перший крок для аналізу метеоданих у розрізі культур та відпрацювання «розумних» алгоритмів – поки що наша розробка на майбутнє.
 6. Шаринг. Відтепер усі користувачі мають можливість обирати чи ділитись своїми даними з іншими користувачами (без надання інформації про точне місцезнаходження станції). При шарингу своїх даних з іншими користувачами, ми надаємо можливість безкоштовного користування нашим програмним забезпеченням протягом 2020 року та знижку 50% на наступні роки.
 7. Доступ до даних зі сторонніх станцій. Немає можливості придбання власних метеостанцій? Не проблема. Створюйте поля в регіоні який вас цікавить та знаходьте найближчу до вас станцію. Підпишіться на неї – ви будете сплачувати лише за доступ до даних, без необхідності інвестицій у власне обладнання.
 8. Також ми зробили безліч на перший погляд непомітних але дуже важливих речей, значно оптимізували швидкість роботи системи та заклали фундамент для розширення функціоналу програмного забезпечення METEOTREK вже найближчим часом.
Також серед наших найближчих планів:
 1. Налаштування тривожних повідомлень по кожній метеостанції або полю.
 2. Ведення обліку технологічних операцій.
 3. Просте створення віджетів для розрахунку похідних значень із декількох датчиків, включаючи мінімальні, середні, максимальні та накопичувані показники.
Ми будемо вдячні всім користувачам за ваші відгуки, поради та побажання щодо розширення програмного забезпечення METEOTREK 2.0, а також за можливі знайдені баги та проблеми в поточній версій.
Найближчі місяці поточна та попередня версія будут працювати паралельно, тож попередній інтерфейс програмного забезпечення також доступний до використання.
Дякуємо за співпрацю та бажаємо успіхів в роботі!