Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK
meteotrek.ua

METEOTREK RAPID - нова станція на штативі

Нова модель мобільної метеостанції, яка встановлється в полі за лічені хвилини.
За декілька днів до війни на замовлення одного з клієнтів нами була представлена нова модель у лінійці обладнання - METEOTREK RAPID. Базою для цієї станції став METEOTREK MOBI, але нами був реалізований зовсім інший кейс: основною відмінністю RAPID є швидке розміщення станції у полі на штативі для початку вимірювань: коли агроном виїджає у поле, він розміщує станцію та фіксує погодні показники. За результом вимірювань - здійснюється планування технологічних операцій. Датчики мають такий самий металевий захист, станція розбирається та збирається за 2 хвилини та є дуже компактною для транспортування автомобілем.
Метеостанція METEOTREK RAPID вимірює температуру та вологість повітря, швидкість вітру, має вбудований GPS приймач для відстеження точного місцезнаходження.


Станція підключається у роз'єм прикурювача з напругою 12 або 24В, має вбудований акумулятор який забезпечить роботу станції протягом не менше 8 годин. Контролер розміщений у спеціальному герметичному боксі з прозорою кришкою, щоб у агронома або іншого користувача станції був доступ до його індикації для підтвердження факту наявності живлення, супутників, передачі даних. Максимальна висота штативу - 1,5 метри.
METEOTREK RAPID оснащений Bluetooth та забезпечує можливіть локального перегляду даних у мобільному застосунку METEOTREK MOBI для платформи Android, який може використовуватись тільки локально, навіть без відправки стану датчиків на сервер METEOTREK.
Метеостанції METEOTREK RAPID є в наявності та можуть бути готовими до відвантаження протягом кількох робочих днів.

P.S. Фотографії підготовчного процесу були зроблені у нашому офісі рівно за тиждень до початку бойових дій, тому ми не встигли передати станції у використання для якісного фотографування. Вартість станції - 680$ дол з ПДВ з урахуваннями знижки 15%, яку ми надаємо всім замовникам до кінця війни + 1 місяць після її завершення. Розрахунок здійснюється за курсом НБУ. Підтримуйте вітчизняного виробника!
Слава Україні!