Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK
meteotrek.ua

METEOTREK MOBI – що нового?

Сезон обприскування-2021 у самому розпалі, тому саме час поділитися нашими останніми новинами щодо нашої мобільної метеостанції 𝗠𝗘𝗧𝗘𝗢𝗧𝗥𝗘𝗞 𝗠𝗢𝗕𝗜, яка призначена для контролю погодних умов при внесенні засобів захисту рослин.
Дещо несподівано для нас самих, у цьому році саме METEOTREK MOBI став найпопулярнішим рішенням серед наших клієнтів та вперше за 5 років обійшов за кількістю продажів стаціонарну метеостанцію 𝗠𝗘𝗧𝗘𝗢𝗧𝗥𝗘𝗞 𝗥𝗪.

Дійсно, протягом цього року до нас долучилось ще більше топових українських холдингів та агрофірм, які завдяки нам виводять контроль погодних умов у полі на наступний якісний рівень.

Завдяки потужній співпраці з нашими клієнтами ми додали до рішення наступне:

  • у нас з’явились захисні кронштейни (на фото). Ми розробили та виготовляємо металеві захисні конструкції, які значно знижують ризик пошкодження датчиків гілками або іншими перешкодами – відтепер можемо з впевненістю стверджувати, що комплект MOBI – це на багато років
  • Ми успішно інтегрували в систему індикатор опадів, який допомагає фіксувати наявність дощу при роботі в полі та оперативно корегувати заплановані роботи
  • Все більше популярних систем моніторингу та фарм менеджменту підтримують роботу з мобільними метеостанціями – останнім часом до Wialon додались Cropio та Fort Monitor.
Дякуємо всім, хто вже з нами та готові до нових викликів!