Одним з ключових етапів агровиробництва протягом сезону є правильний і своєчасний план виконання робіт. Завдяки ефективному плануванню технологічних операцій, аграрні компанії, в першу чергу, можуть значно заощадити на обробці полів, а також підвищити врожайність.
При плануванні операцій, агрономи оперують такими факторами:

  1. Доступна техніка і механізатори
  2. Культура
  3. Короткостроковий прогноз погоди

Другий і третій фактори легко враховуються в програмному забезпеченні Meteotrek:
Після створення або імпорту полів з іншої системи і «прив’язки» до них культур, користувач має можливість здійснювати не тільки моніторинг поточних погодних умов (за допомогою своїх або доступних чужих станцій або датчиків), але і отримувати короткостроковий прогноз погоди на 5 днів – включаючи температуру і вологість повітря, прогнозовані опади, напрямок вітру і інші параметри.
Використовуючи точні дані зі своїх метеостанцій, користувачі отримують поточну інформацію про погодні умови та інструмент для прийняття рішень про доцільність виконання технологічних операцій.
Для компаній, що ведуть списання пального за технологічними операціями в залежності від стану погодних умов, це ще один інструмент для фактичного розуміння поточного стану грунту і кількості опадів: для деяких операцій різниця в нормі витрати пального для сухої і вологої погоди становить до 25%!
Особливі вимоги висуваються на етапі внесення засобів захисту рослин (ЗЗР). У лінійці наших пристроїв є спеціальні мобільні метеостанції Meteotrek Mobi, які встановлюються на причіпні або самохідні обприскувачі. Вони дозволяють фіксувати умови при яких здійснюється внесення ЗЗР – температуру і вологість повітря і силу вітру. У складі нашого рішення є спеціальне мобільний додаток для механізатора, яке дозволяє відстежувати умови внесення ЗЗР не тільки на карті з прив’язкою до координат, але і прямо на місці в кабіні, що значно знижує ймовірність проведення обприскування при несприятливих погодних умовах.
У поєднанні з автономними датчиками, що фіксують кількість опадів безпосередньо на полях, компанії отримують повністю прозору картину про фактичні погодні умови – як у будь-який момент часу, так і після закінчення сезону для аналізу ефективності зібраного врожаю.
У будь-якому випадку, Meteotrek є інструментом, який дозволяє вести облік всіх проведених технологічних операцій, а також планувати їх в майбутньому з прив’язкою до стану погодних умов. Будь-яка аграрна компанія зможе знайти свою вигоду і підвищити ефективність своїх бізнес-процесів, отримавши ще більше даних про виконання операцій в полях.

Напрями

Метеомоніторінг

Далеко не секрет, що в усі часи одним з основних факторів, що впливають на якість врожаю за підсумками сезону, є стан погоди.

Зрошення

Meteotrek в зрошенні – нові можливості для виведення поливу полів на новий якісний рівень.

Метеодані

Meteotrek – хмарний сервіс зберігання даних про погодні умови.

Icon

Підпишись на розсилку

Підпишись на наші обновлення і новини

Партнери та клієнти