Meteotrek – хмарний сервіс зберігання даних про погодні умови.
Програмне забезпечення Meteotrek є сховищем історичних даних про погодні умови за попередні періоди. Джерела даних для нашої системи можуть бути абсолютно різними:

  1. Метеостанції і автономні датчики Meteotrek
  2. Метеостанції сторонніх виробників, підключені безпосередньо або за допомогою проміжних API
  3. Автоматизовані пункти збору погодних даних Українського Гідрометцентру
  4. Будь-які відкриті джерела з погодними умовами.

З початку 2020 роки ми пішли за принципом стимулювання «шаринга» (обміну) даними користувачами між собою: безкоштовні тарифні плани для користування програмним забезпеченням Meteotrek протягом 2020 року і знижка 50% протягом наступних років для власників метеостанцій, які готові ділитися своїми даними з іншими користувачами.
На даний момент ми наповнюємо свою базу історичними погодними даними по всій Україні – це допоможе агрофірмам і аграрним холдингам використовувати їх для аналізу врожайності в розрізі декількох років.
Ми формуємо власну метеомережу і запрошуємо до співпраці компанії або приватних інвесторів, готових створювати власні регіональні мережі метеостанцій і на цьому разом заробляти.
Ми працюємо над прив’язкою все більшої кількості сервісів за прогнозом погоди, щоб з кожним днем ставати все більш незамінним інструментом для аграрних компаній різних масштабів – від невеликих фермерів до агрохолдингів.
Вже зараз далеко не обов’язково купляти метеостанцію, щоб почати користуватися даними з прив’язкою до власних полях:

  1. Досить зареєструватися в системі
  2. Створити свої поля
  3. Знайти найближчі доступні метеостанції або автономні датчики
  4. «Прив’язати» пристрою до своїх полів на умовах, які пропонує власник пристроїв: це може бути або безкоштовне, або платне використання даних.

Ми прагнемо зробити Meteotrek найбільш відкритим і наповненим порталом з метеоданими як мінімум в Україні і відкриті до діалогу з будь-якими компаніями та сервісами, які допоможуть нам ставати краще з кожним днем.

Напрями

Метеомоніторінг

Далеко не секрет, що в усі часи одним з основних факторів, що впливають на якість врожаю за підсумками сезону, є стан погоди.

Контроль операцій

Одним з ключових етапів агровиробництва протягом сезону є правильний і своєчасний план виконання робіт.

Зрошення

Meteotrek в зрошенні – нові можливості для виведення поливу полів на новий якісний рівень.

Icon

Підпишись на розсилку

Підпишись на наші обновлення і новини

Партнери та клієнти