Зрошення

В Україні понад 2 млн гектар і близько 300 млн гектар в усьому світі знаходяться під системами зрошення. Деякі компанії використовують перевірене часом обладнання ще навіть з радянських часів, інші – надсучасні нові автоматизовані системи. У будь-якому випадку їх об’єднують спільні проблеми та виклики:

METEOTREK дозволяє вийти на новий якісний рівень зрошення полів. За допомогою метеостанцій METEOTREK ми надаємо можливість нашим клієнтам не тільки отримувати своєчасну і точну інформацію про стан полів – температуру і вологість повітря, силу та напрямок вітру, кількісті опадів, стан температури і вологості грунту, а й здійснювати керування системами зрошення значно точніше – виключно, коли в цьому є необхідність: в залежності від наявності опадів або стану вологості ґрунту на різних рівнях.

Метеостанції METEOTREK SOIL + RAIN дозволяють миттєво реагувати на зміни погодних умов – посуху або навпаки в підвищену кількість вологи: дощ, вологість і температуру грунту на кількох рівнях.

Це дозволяє не тільки підвищити якість і кількість врожаю, але й оптимізувати самі системи поливу: збільшити термін служби самих пристроїв, значно заощадити основний ресурс – воду.

Наші метеостанції можуть встановлюватися безпосередньо на полях під системами зрошення, тому дозволяють приймати правильні рішення в необхідності їх використання, а також відстеження факту саботажу або крадіжки на віддалених агрофірмах.

Icon (7)

Використовуєте системи зрошення та хочете підвищити їх ефективність?

Зв’яжіться з нами, щоб отримати детальну консультацію саме для вашої компанії

Інші напрями

Метеомоніторінг

Контроль погодних умов в режимі реального часу з прив'язкою для кожного поля та сільскогосподарської культури

Контроль операцій

Моніторинг умов здійснення технологічних операцій безпосередньо в полі за допомогою мобільних датчиків

Метеодані

Хмарний сервіс для збору даних про погодні умови із власних метеостанцій або із станцій загального доступу за підпискою