Meteotrek в зрошенні – нові можливості для виведення поливу полів на новий якісний рівень. За допомогою метеостанцій і автономних датчиків Meteotrek ми надаємо можливість нашим клієнтам не тільки отримувати своєчасну і точну інформацію про стан полів – температуру і вологість повітря, силу та напрямок вітру, кількості опадів, стан температури і вологості грунту. В Україні понад 2 млн гектар, а в світі – близько 300 млн гектар знаходиться під системами поливу. Уявіть, що цими системами можна управляти значно точніше – виключно, коли є в цьому необхідність: в залежності від наявності опадів або стану вологості ґрунту на різних рівнях. Автономні датчики Meteotrek Soil + Rain дозволяють моментально реагувати на зміни погодних умов – посуху або навпаки в підвищеній кількості вологи: дощ, вологість і температура грунту на кілька рівнях. Це дозволяє Не тільки підвищити якість і кількість врожаю, але і оптимізувати самі системи поливу: збільшити термін служби самих пристроїв, значно заощадити основний ресурс – воду.
Датчики meteotrek soil можуть встановлюватися безпосередньо на полях, які знаходяться під системами поливу, і дозволяють приймати правильні рішення в необхідності їх використання, а також відстеження факту саботажу або крадіжки на віддалених агрофірмах.

Напрями

Метеомоніторінг

Далеко не секрет, що в усі часи одним з основних факторів, що впливають на якість врожаю за підсумками сезону, є стан погоди.

Контроль операцій

Одним з ключових етапів агровиробництва протягом сезону є правильний і своєчасний план виконання робіт.

Метеодані

Meteotrek – хмарний сервіс зберігання даних про погодні умови.

Icon

Підпишись на розсилку

Підпишись на наші обновлення і новини

Партнери та клієнти