Про нас

METEOTREK® — продукт співпраці компаній BITREK®, IT INNOVATIONS® та Смартфармінг. Спочатку BITREK® — провідний український виробник електроніки, GPS-трекерів та іншого “заліза” — створив метеостанцію, яка була обладнана найрізноманітнішими датчиками. Однак в такому вигляді метеостанція — просто коробка з великим масивом даних. З ними надалі потрібно щось робити, для того щоб аграрій міг отримати корисну інформацію. До вирішення цієї задачі приєдналася компанія IT INNOVATIONS®, яка розробила програмне забезпечення для метеостанції. У 2019 році до нашої команди приєднався ТОВ “Смартфармінг” із своєю багаторічною експертизою в аграрних інноваціях. В результаті нашої співпраці була створена компанія METEOTREK®.

Першу метеостанцію METEOTREK® почали тестувати у 2016 році, у 2018 році продукт надійшов в продаж, а на початку 2020го року ми представили лінійку з 7 модифікацій метеостанцій та автономних датчиків. Метеостанції вже є у багатьох аграрних компаніях. Але з даними, отриманими від цих пристроїв, потрібно вміти працювати. Без аналітичної обробки такі відомості будуть не надто корисними. METEOTREK® — це не тільки сукупність даних. Це ще й інтеграція цих даних в процеси компанії.

Компанія працює в напрямку розвитку сервісів.
Мета — не тільки зібрати інформацію про погоду, але й обробити її, щоб дати рекомендації. А вже на основі цих рекомендацій підприємства зможуть приймати рішення. Аналітичний супровід внесення ЗЗР та управління зрошенням — напрямки, які компанія буде розвивати в найближчому майбутньому. Рішення від METEOTREK® дозволить визначати оптимальні метеорологічні умови для внесення ЗЗР, що призведе до їх раціонального використання. А дані датчиків вологості будуть використовуватися для управління системою іригації та проведення ефективного поливу.